Üdvözöljük a DEIDI honlapján!

Mozgásban konferencia

Herczeg Ákos doktori (PhD) nyilvános vitája

MEGHÍVÓ

A Debreceni Egyetem BTK Doktori Tanácsa ezúton meghívja

Herczeg Ákos
Az én alakzatai a modernség küszöbén. Szubjektivitás és költőiség Ady Endre lírájában
című doktori (Ph.D) értekezésének nyilvános vitájára, amelynek

időpontja: 2015. május 20. (szerda) 14 órát
helyszíne: Debreceni Egyetem, Főépület, III. emelet 303. (A Magyar Irodalom-  és Kultúratudományi Intézet Könyvtára)

A bíráló bizottság

elnöke:  Dr. Imre László, MTA rendes tag, professor emeritus (DE Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)

opponensei: Dr. Eisemann György, DSc, egyetemi tanár (ELTE BTK, Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Bednanics Gábor, PhD, habilitált főiskolai docens (Eszterházy Károly Főiskola)

tagjai: Dr. Bertha Zoltán, PhD, habilitált egyetemi docens  (KRE BTK  Magyar Nyelv-, Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Takács Miklós, PhD, egyetemi adjunktus (DE Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet)
Dr. Lapis József, PhD (DE BTK Irodalomtudományok Doktori Iskola)

tartalék bizottsági tag: Dr. Fodor Péter, PhD, egyetemi adjunktus (DE BTK Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék)

a jelölt témavezetője:  Dr. Szirák Péter, DSc, egyetemi tanár (DE BTK Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék)

Az értekezés az Irodalomtudományok Doktori Iskola programjának keretében  készült. A disszertáció megtekinthető a Bölcsészettudományi Kar Doktori Bizottságának titkárságán.
Minden érdeklődőt szívesen látunk.

event_date:

szerda, May 20, 2015 - 14:00 to 17:00